ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ (ΓΝΩΜΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ)

Breaking

Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου 2018

ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΟ Β΄ ΜΕΡΟΣ

Ο Ηρακλής ξεκίνησε πολύ καλά και έκανε γκολ  στο 10΄ με τον Περονε, και μετά από δυο λεπτά ο Χασομέρης έκανε ένα καλό σουτ αλλά η μπάλα βγήκε άουτ.
Στο 15΄ ένα κάλο σουτ από τον Σιλβα Κλειτον αλλά δεν ανησυχεί ο Μαντζαρης.
και φτάσαμε στο 17΄ και ο Μαρκολινο κάνει το 1 - 1 με ένα όμορφο σουτ.
Ενώ μετά από ένα λεπτό ο Σκουτρα απειλεί για λογαριασμό του Απόλλωνα.
και μετά από λίγα λεπτά στο 26΄ ο Χασομέρης έχει δοκάρι, με ένα ωραίο ψηλοκρεμαστό σουτ.
και 27΄ ο Ηρακλής κερδίζει πέναλτι και ο περονε αναλαμβάνει την εκτέλεση του, ο περονε αστοχεί   και στην επαναφορά ο Κλειτον σκοράρει και κάνει το 2 - 1
Στο 32 ΄ο Καλτσας έχει ένα δοκάρι και μετά από ένα λάθος τον στόπερ του Απόλλων η μπάλα έρχεται στα ποδιά του Καλτσα και αυτός με το δεξί κάνει το 3 - 1 .
Και στο 44΄ ο Κλειτον κάνει μια πάσα στον Ντουνη που αυτός από θέση για γκολ στέλνει την μπάλα στο δοκάρι του Μαντζαρη, και ο γηραιός έχει το τρίτο δοκάρι σε 44΄ λεπτά .
Ημιχρονο  Ηρακλης  -  Απολλων Λαρισας  3 - 1

Στο  50΄  ο Πολετο αιφνιδιάζει και κάνει το 3 - 2.
Και στο 59΄ ο Κοντοες κάνει το 3 - 3 και από εκεί κάπου χάθηκε το παιχνίδι, και άρχισε η γκρίνια στον κόσμο του Ηρακλή.
στο 73΄  Απειλεί ο Ηρακλης από ένα φάουλ.
Και στο 87΄ ο Μαρκολινο κάνει το τελικό 3 - 4 και δίνει την νίκη στην ομάδα του.

Τελικο  Ηρακλής  -  Απόλλων Λάρισας  3 - 4