ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ (ΓΝΩΜΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ)

Breaking

Παρασκευή, 23 Αυγούστου 2019

ΑΤΥΧΙΑ... ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΗ ΤΟΥΜΠΑ

Έναν άλλο ΠΑΟΚ είδαμε στο παιχνίδι στην Σλοβακία με την Σλόβαν Μπρατισλάβας, και την ήττα με 0 – 1 στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Από την αρχή της αναμετρήσεις ο ΠΑΟΚ μας έδειξε ότι είχαν μεγάλη απόσταση οι γραμμές του και έκανε αρκετά λάθη η άμυνα του, και έδινε χώρους στην Σλόβαν να κάνει ευκαιρίες, και σουτ στην  εστία του Πασχαλάκη.
Ενώ ο ΠΑΟΚ δεν ήταν αποτελεσματικός στην επίθεση κύριος με τον Δημήτρη Πέλκα που δεν μπόρεσε να κάνει το γκολ αν και είχε πολλές ευκαιρίες να το κάνει, αλλά ούτε οι Απκόμ και Σβιτσέφσκι τα κατάφεραν.

Και εκεί που το παιχνίδι θα τέλειωνε με το στείρο  0 – 0  φτάσαμε του τελευταίο λεπτό και την ασυνεννοησία στην  άμυνα του ΠΑΟΚ , και το γκολ του Adena στο 94΄ και έτσι ο δικέφαλος έφυγε με την ήττα από την  Σλοβακία.