![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4AiRswD1UvTh0dmPhKaHDVoz6qBHj43xuTVe_1F4593SR_OxnCXoyuy8hlr2hUkDpLo1TkAktCAFbjsO_bbxbo_b3Lj-AHy0B2DLAnJ5N1keij5GQjBtf7xp8lzEQqHXjhZtwvH63Dxs/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+DELKOS_FOTO.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg8AARY5ddWiWGlMVlmBctRXmL16tpyygI0lUClf0bQx4qTe1LGlPTWYeER1TA1f5Uagu44-5JWHMJwdceHkWJV0Hu5SpIPzJmv0l_ReaaaxeU4jgOwSwBnPAx3haxjTzj_oJ3jvWqJFlo/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+(2)+%CE%B1%CF%80%CF%8C+images%CE%9D%CE%92%CE%A9%CE%A9.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhznRm7SKmX1xRxqqVru7dVvhTwAc77-ae8JdXWhfK5EDVMGXpr9QEQNnlZLdn9ptKauGZQiMHeHoExfNfcXe9Uxiqc3G33COeZTeJdtw0iol4I_7rScTlGQcgUIu48pNzULO520YlzkMg/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+Q0ED9CA49FXMKCAFOQ9O9CAXHOS9RCAYG0DPLCA0IIF8BCARTV80VCAPXNXV5CAOCNQLZCAKF588YCAI0481ACADIK157CATI2MFLCAN3TJ2GCAVFI2I8CAJQ0ZAGCAK7NP7RCAKXS37YCA593RMUCAW50KEZ.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEho8xsexmnsFbCAqGKXTCVvj-BuAk9qTCtF_zbJm0pOoSNIDDn_HjGeY3OoVSmNo6AvrRM-ADOyKPU4CT3thYtyyuWE2RRH4Fe8QH7EgsjGkZTwjo0A0pD5IiR4x-iyCD5h4JfiH248jWM/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+WZEV2CAGATU2HCA2SCPZ8CA24227DCAXVVACICALGO6FJCA02K4V1CANFUS6OCARVODIGCALUMA8HCA8Y6FZSCA6UQJHECAKZRAITCA8VVL7MCA8L3VX6CA1SLO21CA1DMXO7CA4MLME3CAI2JMXTCADYERMV.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr