![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg7qOY-ZFwS_YX8PVqSj-RPbcXzhSqgZc_bdntdrKZRNWI_auJdLrU7yjrYgBa7RMzJfNpe4kBVIWIQJt_r0Tp1foHY-tOOjj66cIplPFtItIY2UWNUikyjFIBHBwYRXuq4yh8RAoDwyWU/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+images-.jpg)
τους ξεβράκωσα όλους πάλι!
τί πολυμετοχικούς,τί ντέμηδες,τί πρίγκηπες,τί τουμπιώτες,τί κίτρινους,τί μωβ!!!!!!!!!!
είμαι ο άνθρωπος της χρονιάς!!!!!
12 χρόνια τώρα,άρε δούρε,βγες στο τηλέφωνο...............
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr