![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioBINXRQuF_xDgyWZidbkO3jv98Qd0MORdjeMuHcSPZdg_-Fa6bWB9oAqtAvB-cI1usOV_t7pCP5OxuuEDSdHtQWL1BxM4ZZ_iyjqv6vTknXhm5EhgoDXgbtjomywBrfjsqmxY4M3r7nI/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+aris+vevdis.jpg)
. . . ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΥΡΗ
Σαββατοκύριακο χωρίς πρωτάθλημα, χωρίς παρεξηγήσεις, χωρίς μπύρα, χωρίς τσακωμούς βρε αδερφέ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Πάλι καλά που έχουμε Β΄ Εθνική να δούμε, γιατί αλλιώς η <<γυναίκα>> μας θα την πλήρωνε. Μια τόσο ωραία βδομάδα, έπρεπε να τελείωνε με έναν ΠΑΟΚ στην Τρίπολη ή με ένα ΑΡΗΣ-ΟΦΗ. Κρίμα!
Οι περισσότεροι εδώ στη γειτονιά μου άφησαν ακόμα τις σημαίες να κυματίζουν για να πανηγυρίζουν την ενδεχόμενη νίκη της Εθνικής.
Όπως λέει και ο φίλος μου ο Θανάσης, <<ποια Εθνική τώρα με το Ισραήλ; Θα βγω έξω για μπύρα!>> Σοφά λόγια, οπότε και εγώ θα ακολουθήσω τα λόγια του μεγαλύτερού μου.
Υ.Γ. Κωστή βάλε μια κροτίδα, έρχομαι...