![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6uTNpmTrwTYhF3HJ5r_0wrTtUwSVmyc5Cy_00dd78RmgcgKC2G9kk-oWE_fH87nEOf8XBH5lpfgUt-It7fKUKeWyaofdTdVNqnPFOWpkC8pVsCn0YmB-o5mv-no4krrQw7nN6R0VXDWs/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+contact.gif)
Τί κακό είναι αυτό; Πάλι κέρδισε ο Ότο και οι 'άμπαλοι' του! Εξαφανισμένος ο κύριος Κώστας Πολυχρονίου, οι βαρυσήμαντες αναλύσεις του για το σύστημα 4-6-0 χωρίς άμυνα παρ'ολα αυτά! Όσο για τους τηλεγκρινιάρηδες, ραντεβού στις 5 του Σεπτέμβρη στην Ελβετία.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjVIPyiBefHwkMH4QiWHuVqUF6XO7NuukQGnlxo4wi9PNKsuKdAor2NyegORkfT_ll0HIVt3IsSUxK-vAOn8TgGWl0_NceDBD17LT3ERKwo22zAf7cCccK0PTkKkExPVbZvtaiSddQadyg/s400/oto.JPG_b.jpg)
Χωρίς αριστερό πόδι ο Τοροσίδης, ξεπερασμένος ποδοσφαιρικά ο Χαριστέας, ποιός Αβραάμ τώρα; Να παραιτηθεί σήμερα ο Ρεχάγκελ. Δεν ντρέπεται να μην χρησιμοποιεί τον Κοιλιάρα, τον Δάρλα, τον Καράμπελα, τον Σφακιανάκη; Δεν του έφτασαν δύο παρουσίες σε ευρωπαϊκά, θα πάει και σε Μουντιάλ ο αθεόφοβος; Εμείς οι ταχυδακτυλουργοί Έλληνες προπονητές, κλέφτες θα γίνουμε;
Βρήκε και έδρα ησυχαστήριο. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ, που ευδοκιμούν σε Καραϊσκάκη-Καυτατζόγλειο. Άσε που πλέον δε μπορεί να κατηγορηθεί πως προτιμά την έδρα του Ολυμπιακού, έπειτα απο την 'κατάπτυστη' συμφωνία Ε.Π.Ο-Κόκκαλη! Ούτε τα βουντού και οι βασκανίες εναντίον του, φέρνουν
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuuBA4jXRqlGDswD1sSygHvtUjw79US7i-XgmZww0FoUHuBFHXxx0C90nW1Rs5ZVHEwS99vJdhmkr9V36COxqWdaENY69MHPjCxjsscCEbYDZZ8omieqCiZnJO3kM7PmeOHeuvpN1SkW4/s400/goalnews_LARGE_t_1041_1708147_type11140.jpg)
71 ετών σήμερα η 'αλεπού' των Γερμανών τεχνικών, διδάσκει, οικοδομεί, δίνει ορμή και επιτυχίες, στην Εθνική ομάδα μιας χώρας, που ήταν για δεκαετίες ανυπόληπτη, δίχως υποστήριξη, υπήρχε για τον ίδιο λόγο που αγωνίζεται η Εθνική των νήσων Φερόε. Θα πρέπει Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΓΟΝΟΥΣ ΤΟΥ. Ως τότε, περαστικά στους επικριτές του...