![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrueUMguuvrAlhUY9qF45hvsUo7TpEaxWl6dmCwE-6jBsenINYng0WeD93fgRhVVe-aAXyGsOvOuoadd44jrNQ4rELpWiJiU0Nq1tD2mNPRNlmCtP6p9ePScua6_pmeAqVPrY0t4cO5qtK/s200/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+(2)+%CE%B1%CF%80%CF%8C+error.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgkjdFI1qecf1ifVfR6HOl5iRE2hctE4bqKCUoOQBMz3S5wpijkPlzZUZG8I1ExF7sKpR1JO04Jogf2EZj_4Q6AE1wxpzX5kmCRbdFE04079WbiiGkP_ewzdlxp2fMOBzc_KmdD29By8IbL/s200/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+zagorakisp.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihbrhIe4QR_7zYXriS5ERt9he6780vcfdXTNiJr7KevQj-PibA_i7l_9OXhZmKDdKk43MHD9FYRSG4pS9xLVCU12PZAZwnSR2FMrtDTvcJyk8dwGglhAPwHhPJdBK_fdnHgF2rCtLHORul/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+41707.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLQkQb8tLBoIVcJiAyPER0dLZ-tbgh_9NCorRI5mX6KqRv2RhVHtc7RtiPli89D4_HpGfOcsFjuCRsjwICOY9U9ZC_BIKEoQCARio3dfKp7haqoiga0yMTMTO2k2cui4A_vdDEDeo4iGun/s400/Delta-fresh-240%5B1%5D.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr