![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHaZ70Qasftp_0eyOCNiJW0EVhy5d08RUyukj7reE8_6HIaEUIQVmZua3sWhimUDFlPrwSlqBlep24Id4JE5KdnwD92WANapKlMp7rCHz-UInHFA5AwvH98_1CQfwgHUDmIeOIs6Kuu_c/s200/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+iordake.jpg)
""Εννοείται ότι ήμουν αρνητικός για Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό! Εδώ είπα ΟΧΙ στη Ρεάλ Μαδρίτης και την Μάντσεστερ!"
---Άντε να δούμε πότε θα καταλάβουν οι "έμποροι" συνειδήσεων ότι ο φίλαθλος δεν είναι πρόβατο---
Αναρτήθηκε από zizanio-21-blogteam
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr