![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-m_3-qo50lOCgBBrx76a-vxM_aj61kZr2q0NIsng-aEvASJij_8vYpFFSPILWWYJ0dnWuhw3oEzhrLubXS-6tZOy147fR7JkyrDsPkyg8VqayyZH5PV4oivFw8hHqm5cB3bFuUpsGRhc/s320/2%5B2%5D.jpg)
Δευτέρα 13 Ιουλίου 2009
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Home
Unlabelled
-ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥΣ ΑΡΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ..
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr