![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgOsnvypPYzaAu8nfzOPDjNiwUbfKRT1WF7LC2IkQ8g74ufusOEkBLPJxHn0PxZY6K0V5hEoSsG8gpXuKgP6R6VuKdxWHkbSxmmNsdvEym-vr-bfWugfgfH-n95vW1h8d4ME6Xz2k6NDo/s400/D02A1124-D501-BFDD-EF03AF48D5079132%5B1%5D.jpg)
Η συγκεκριμένη ομάδα αν και έχει ιδρυθεί το 2004, έχει ήδη κατακτήσει μία φορά το πρωτάθλημα της χώρας της, τη σεζόν 2006-2007 και δύο φορές το κύπελλο, τη σεζόν 2006-2007, αλλά και την επόμενη αγωνιστική περίοδο!.
Το φιλικό παιχνίδι θα διεξαχθεί στο γήπεδο του LIENZ στα σύνορα Ιταλίας- Αυστρίας και θα ξεκινήσει στις 16:00 τοπική ώρα (17:00 Ελλάδας).
*Ατομικό πρόγραμμα για προληπτικούς λόγους ακολούθησαν στην πρωινή προπόνηση της ομάδας οι Ρονάλντο Γκιάρο, Ρενάτο Πιοβεζάν, Φρανθίσκο Χαβίτο και Τόνι Κάλβο.