![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgIzwvyMjoJ82N75h_mOLLr_H7DMyke32eak26vEd9bSpF6FpMywZD73UDlgFB7KDQYsllAUXgsWrJdONDzbTleO7HAeVdBBizqdpzFl3m-0HaCJLGlEhHba9dsINi6ZqOehB08_BeaWsE/s400/Page44%5B1%5D.jpg)
Κρατάμε την νίκη και βλέπουμε τον επόμενο αγώνα, η ουσία είναι αυτή που μετράει. Η ομάδα μπήκε με το δεξί στο φετινό πρωτάθλημα, πήρε 3 βαθμούς, καθώς η κάθε νίκη είναι πολύτιμη για να αποκτήσουν οι παίκτες την νοοτροπία του νικητή.
Η ώρα διεξαγωγής του αγώνα ήταν απλά απαράδεκτη, 22 Αυγούστου με 32 βαθμούς και με τον ήλιο κυριολεκτικά να καίει, δεν γίνεται να ορίζεις ποδοσφαιρικό αγώνα στις 16:45. Χάσαμε 2 κιλά ιδρώτα, φαντάσου οι παίκτες!!! Παρ' όλα αυτά 20.000 κόσμος βρέθηκε στο γήπεδο και πανηγύρισε την πρώτη νίκη της ομάδας με σκόρερ τον Κριστιάν Νασούτι
http://animationaris.blogspot.com/