![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMrnA99tw5thbuDcnvmbuziOEmT1EcsGGjtkiXcPXjLskddNFz8RarBv2tR77eRBGM65H2ZdpY6EnY8UxKAMb0dObH3bCw2j4we01EYQvE4dYbItUnz8Vetjkp4JJyQBOrtZ6-GnEOvog/s320/E7683B51-9BCA-1E8C-CC28B3764B98C1CE%5B1%5D.jpg)
ΘΥΡΕΣ 1-3-4.........15 ΕΥΡΩ
ΘΥΡΑ 2..................20 ΕΥΡΩ
ΘΥΡΕΣ 5-6-9..........35 ΕΥΡΩ
ΘΥΡΑ 7 (επίσημα)..50 ΕΥΡΩ
ΘΥΡΑ VIP..............100 ΕΥΡΩ
Σημειώνεται ότι λόγω της πληρότητας των θέσεων από κατόχους διαρκείας στην θύρα 9, για λόγους ασφαλείας, στην συγκεκριμένη θύρα δεν θα ισχύει η δωρεάν είσοδος των παιδιών.
Σφυρίζει ο Τριτσώνης
Στο παιχνίδι του Σαββάτου (19:00) ορίστηκε από την ΚΕΔ ο κ. Τριτσώνης Σ. από την ΕΠΣ Αθηνών. Βοηθοί του θα είναι ο κ. Φαντόπουλος Ν. από την ΕΠΣ Πειραιά και ο κ. Ευθυμιάδης Δ. από την ΕΠΣ Πιερίας.
Τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο κ. Μήτσιος Χ. από την ΕΠΣ Ηπείρου και παρατηρητής ο κ. Καλύβας Δ. από την ΕΠΣ Βοιωτίας.
Επιμέλεια χάρης ΓΚ.