![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiirbhtM0VWNsQVpMyXIxs4NYgWUxZECKKqHZF4CD8_42RYaQCvoJnJadglRPdmfNGbQlhhb4zLanAsrTx2765yUqD0unDGkLT2-ccbtp8odkDpDlYpNiCx7_qUOgmOfrS4-TuRVODgxJA/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+veteranoi.jpg)
Επίσης, ο Σύνδεσμος Βετεράνων Ποδοσφαιριστών ΗΡΑΚΛΗ θα βρεθεί την Δευτέρα 07/09 στο Ριζοχώρι Αριδαίας, όπου θα διεξαχθεί φιλανθρωπικό Τουρνουά, με τη συμμετοχή της τοπικής ομάδας Βετεράνων και των αντίστοιχων ομάδων του Π.Α.Ο.Κ. και του Αρη.
Σκοπός του φιλανθρωπικού Τουρνουά είναι η συγκέντρωση χρημάτων για την αγορά αναπηρικού καροτσιού, για 19χρονο κάτοικο του Ριζοχωρίου, ο οποίος το έχει απόλυτη ανάγκη. ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΗ
Ε.Κ