ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
«Είστε σύμφωνοι με μια ενδεχόμενη επιστροφή Σαλπιγγίδη στον ΠΑΟΚ;». Σε ένα τέτοιο γκάλοπ, που διεξήγαγε το οπαδικό σάιτ «paokmania», συμμετείχαν 3.329 άτομα και απ' αυτά το 84%, δηλ. 2.796 ψήφισαν «ναι». Μόνο οι 533 (ποσοστό 16%) δεν συ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLuu0qw8fHif4xF_DoB_84BbdyBdZhCaTBIxZB2qvt9cTmcE5DMeXyf2rSZugkPIDvMYtgNtwJnchsAECpzmUpNPePMPqnDR8zqzH6c5sYmN7ZdQBM3NamDOk_MyfDFv9dfD0r7ACOWVw/s400/images%5B3%5D.jpg)
δεν γράφω την άποψή μου ακόμα,αλλά εάν ακόμη μία φορά ο Σάλπι ''ξεγελάσει'' τον κόσμο του ΠΑΟΚ δεν πιστεύω να τον σώσουν τα κατασκευασμένα άρθρα των κολλητών του δημοσιογράφων....
βρίσκεται η εικόνα στη διεύθυνση: yagamic4.50megs.com/photo2.html