μην την πετάς στα σκουπίδια,κάνεις μεγάλο κακό στο περιβάλλον.
κάλεσε την ανακύκλωση του δήμου Θεσσαλονίκης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDZywWL4hvJ-xi2w52y3GA6DKqygT-nz6WNi00ur5XvD1MrzcGUpwUWfm9-LPMwaExsApV3bWyit3MOk1muj_xrRA9QmOBGPloA2vMh9ep8NUeHsdxkzt9oJu-_JC-NitbeZboFjPTOgU/s400/images%5B3%5D.jpg)
τηλ
15192
2310494507
υ.γ εννοείται ότι κάθε δήμος έχει την δική του υπηρεσία..
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr