![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhVTzKhmOWl5mRNVJ-iu8StDOzJ7WMAsV6d0g6up7OXBAlea5REbnMPhlbpr9TrrHr0ryvIvS0kaTmVZJf7vamjOkM2ztL1MoOxIUkFMSNt2lthUhP6b-1LgoprxfuPoPFFBwykZTRd_QGq/s200/49256_xM00s6_123_236lo.jpg)
Στο 19ο παιχνίδι της διοργάνωσης (1+9=10, 1+0=1) ..
Την 17η Ιουνίου (1+7=8)..
Με σκόρερ τον Σαλπιγγίδη στο 44΄΄ (4+4=8).
Και τον Τοροσίδη στο 71΄΄ (7+1=8)..
Όλο μαζί 11888
Τυχαίο..;;;;; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ..!!!!!!!
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr