Ο Σάκης Πρίττας ακολούθησε θεραπεία στον ώμο του κι είναι αμφίβολος για το παιχνίδι από το οποίο σίγουροι απόντες είναι οι τραυματίες Τσέζαρεκ. Παπαζαχαρίας και ο τιμωρημένος Μίσελ.
Παρασκευή 29 Οκτωβρίου 2010
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Με μία απογευματινή προπόνηση ξεκίνησε χθεςη μίνι προετοιμασία των παικτών του ΑΡΗ ενόψει του αγώνα με τον Ατρόμητο το Σάββατο στο Κλ. Βικελίδης.
Ο Σάκης Πρίττας ακολούθησε θεραπεία στον ώμο του κι είναι αμφίβολος για το παιχνίδι από το οποίο σίγουροι απόντες είναι οι τραυματίες Τσέζαρεκ. Παπαζαχαρίας και ο τιμωρημένος Μίσελ.
Ο Σάκης Πρίττας ακολούθησε θεραπεία στον ώμο του κι είναι αμφίβολος για το παιχνίδι από το οποίο σίγουροι απόντες είναι οι τραυματίες Τσέζαρεκ. Παπαζαχαρίας και ο τιμωρημένος Μίσελ.