![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjexmM0JmfdQX42lbjs5vr_r9Inrt0aTpxC08nCHLzC0CxdQ3G2GUHv-uij0lKqDla6YJqiclcFWkPtfQY75ypzR0VM027YB_rm3-nxCZq4HBPL34uSZB21HdKgI5au3Not2pbkyWGqoEA/s400/2b45b996a13fb1ec1be3a58c243dfed0_S%255B1%255D.jpg)
Δεν ένιωθε άνετα με την φανέλα του Ολυμπιακού σε φωτογράφηση του Next Top Model, γιατί απλά από μικρή προτιμάει την κίτρινη με το Θεό του πολέμου.
Η φετινή χρονιά ίσως και να είναι η πιο «κίτρινη» όσον αφορά τα Reality shows της ελληνικής τηλεόρασης.
Η αρχή έγινε με τον Άκη στο Masterchef που μαγείρευε με τα αστέρια του Αυτοκράτορα στο στήθος, συνέχεια είχε ο Κωνσταντίνος στο Χ-Factor, που ζήτησε μάλιστα άδεια από την παραγωγή για να παρακολουθήσει από κοντά το Άρης - Ρόζενμποργκ, για να τριτώσει το... καλό.
Η Νάνσυ μπορεί να αποχώρησε από το Next Top Model, καθώς δεν κατάφερε να ικανοποιήσει την κριτική επιτροπή στην τελευταία της φωτογράφηση, αλλά ο λόγος ήταν προφανής. Το project της φωτογράφησης πραγματοποιήθηκε στο «Γ. Καραϊσκάκης» και οι παίκτριες έπρεπε φορώντας τη φανέλα του Ολυμπιακού να ποζάρουν πηδώντας σε ένα τραμπολίνο.
Η Νάνσυ σύμφωνα με την επιτροπή δεν κατάφερε να αποδώσει το επιθυμητό αποτέλεσμα και να τιμήσει τα ερυθρόλευκα, για να δοθεί η εξήγηση της με τον πλέον χαρακτηριστικό τρόπο. «Είμαι» Άρης είπε η πανέμορφη Νάνσυ, αφήνοντας τους πάντες με ανοικτό το στόμα.
Εύγε κορίτσι μας!!!
περισσότερα
http://www.athlitikanea.gr/index.php/Funny-Stories/Τρέλα-για-Άρη...-και-η-Νάνσυ-vid.html