guest band: LIEBE
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ : 21:30
ΕΙΣΟΔΟΣ :15EUROS
ΜΥΛΟΣ CLUB
![](http://gallery.mailchimp.com/c45445785347f6d2d90bf19ec/images/MIKRO__A.jpg)
Το όνομά τους είναι το πρόθεμα μονάδα μέτρησης που έχει συσχετιστεί με την τεχνολογία των ηλεκτρονικών υπολογιστών. Οι Θεσσαλονικείς ΜIKRO, συνεχίζουν να πειραματίζονται στους σύγχρονους ηλεκτρονικούς ρυθμούς, αξιοποιώντας τις επιρροές τους από την electro pop των 80's. Μαζί με την τελευταία τους δουλειά, θα ερμηνεύσουν τραγούδια που γνώρισαν μεγάλη επιτυχία