Ακολούθησε ένα σύντομο πέρασμα από τον Ηρακλή επί Μυτηλιναίου και άργότερα το Αιγάλεω.
Με τη φανέλα του Σίτυ κατάφερε να δημιουργήσει αξιόλογο ποδοσφαιρικό όνομα και μάλιστα ήταν βασικό στέλεχος το 2004 όταν η ομάδα κατετάγη 5η και κέρδισε την έξοδο στο Κύπελλο ΟΥΕΦΑ.
Οι καλές εμφανίσεις με το Αιγάλεω του χάρισαν την μεταγγραφή στην ΑΕΚ το 2005 ένας σοβαρός τραυματισμός όμως τον άφησε εκτός δράσης για 2 αγωνιστικές περιόδους.
Το 2010 πήγε στον Εργοτέλη. ΚΡΕΜΑΣΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ ΤΗΝ 1Η ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΤΟΥ 2011,τονίζοντας με
γραπτή του δήλωση «ότι αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να ανταποκριθώ σε αυτό που εγώ θεωρώ επιθυμητό επίπεδο».