H ποιό sexy γυναίκα σήμερα στον κόσμο.
![](http://images.watchit.gr/?h=664&w=600&src=http://www.newsit.gr/files/Image/2013/02/12/upton/2.jpg)
![](http://images.watchit.gr/?h=654&w=600&src=http://www.newsit.gr/files/Image/2013/02/12/upton/3.jpg)
Κάποτε άγνωστη και 18χρονη, την έδειξε η κάμερα σε έναν αγώνα μπάσκετ και είπα σε έναν φίλο μου ότι σε 2 χρόνια θα είναι νούμερο ένα.Αυτό έλεγε το έμπειρο μάτι μου.Κάτι ίδιο είχε πει και για τον Ρονάλντο.
Αυτός κολλημένος στα περιοδικά του Κωστόπουλου, τσαντισμένος μου είπε:Με τίποτα, είναι χάλια και αφού ο boss δεν την έχει κάνει εξώφυλλο, άρα δε αξίζει!
Περιττό να πω ότι η Kate σήμερα ξεσχίζει, η Ελλάδα δεν ζει με την βλαχομουριά του Κωστόπουλου και ο φίλος μου έχει την Upton πόστερ στο δωμμάτιο του!
![](http://90sport.gr/attachments/Image/imagesmkolp.jpg?template=generic)
![](http://90sport.gr/attachments/Image/Kate-Upton-Twitter.jpg?template=generic)
![](http://90sport.gr/attachments/Image/imagesfrfg.jpg?template=generic)
![](http://90sport.gr/attachments/Image/imageskj.jpg?template=generic)
![](http://90sport.gr/attachments/Image/kate-upton6.jpg?template=generic)