![Η Φωτό Μου](http://lh5.googleusercontent.com/-_lNjC1bqxxw/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAACg/zOSFJta8i0g/s80-c/photo.jpg)
Χαρούμενος Ποπς στο δείπνο της Α.Ε.Κ.
Εάν αποδείξει ότι δε ντοπαρίστηκε, ένας ήρωας θα μείνει, που δεν ξέρει απ' αυτά... Ντόπα σε μαύρα χαρτονομίσματα.
Θα περιμένουν οι Αγγελάκες πίσω του...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZ0GLr3QbYCDSf3-iGacD0uU81-nV12DV2owxL8AEce81-LIk3nW644zq4GMYMXghYRoGLKprSYW-ArQawTAFtsLnXoh16c6lc3Gi5FV4M3466noenzXJJqDvHrwbSS5a7GN2xwXc-PFE/s320/4133f56c56426033b73eaf732f0e9536.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr