Γνωρίζεις ότι του έχει επιβληθεί απαγόρευση μεταγραφών και επειδή ο Τίγρης έχει στην τσέπη του... αστακούς, θέλεις να ''κλέψει'ς από την πρώην σου ομάδα ότι καλύτερο της έχει μείνει. Εσύ που -δήθεν - τόσο στεναχωρήθηκες όταν, ανακοίνωσες την φυγή σου (και μετά από λίγες ημέρες υπέγραψες στην ΑΕΚ) ενώ...τα "Ζουμια" έτρεχαν...
Μετά τον Λουντ και ο Μουνιέ; Ο φανατίλας θα σου πει σεβασου την ομάδα που σε ανέδειξε ως ποδοσφαιριστή και έβγαλες τόσα εκατομμύρια...
Φανατίλας
![ÎÏοÏÎλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± οÏ
ζοÏ
νιδηÏ](https://www.sport-fm.com.cy/wp-content/uploads/2017/12/%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%821.jpg)