Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
«Παίζαμε κόντρα στον… Πασχαλάκη»
O τεχνικός του Αστέρα Τρίπολης, Γιώργος Παράσχος στην συνέντευξη τύπου μίλησε για την ήττα της ομάδας του από τον ΠΑΟΚ.
Αναλυτικά, τα όσα είπε:
«Δικαιολογημένα είμαστε στεναχωρημένοι από την έκβαση του αγώνα. Στο πρώτο ημίχρονο ο Αστέρας έπαιζε κόντρα στον Πασχαλάκη. Ήταν μαγική εικόνα. Εάν πετυχαίναμε πρώτοι γκολ θα δυσκολεύονταν πολύ ο ΠΑΟΚ.
Στο πρώτο φάουλ που κέρδισε ο ΠΑΟΚ έβαλε το γκολ και πριν προλάβουμε να κάνουμε αλλαγή έγινε και το 0-2. Συγχαρητήρια στα παιδιά να συνεχίσουν έτσι. Πρέπει να αλλάξουμε πράγματα στη συγκέντρωση μας».
Tags
# ΠΑΟΚ
# paokday
Share This
![Author Image](http://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQyg1RaoXVEqBNmkMvJbd3oIz000hJPj4jjZcq08dEWdT55BOMN84VuxLcsaFeBrjI_AI7HYFXAcEi-40VZHKIbeAnuUtpsLOyKzDBZugUffAndfmt52054OOvME9K9g/s113/%CE%B3%CE%BD.jpg)
About ΓΝΩΜΗ
paokday