![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwistpyQNXxeYlgTPDk1PB2OJKnz_hZYAmMSDbSCQqrhiAv5BPMW2agWfIjPxGadfVWBl0YoDLNgZZauUirSh4-wF-uY3HC-lXEvc3TAHorWRVYwHJAEgKKoEzMNnLQXWojiQEpyPWtzI/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+(2)+%CE%B1%CF%80%CF%8C+an_logo.gif)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi8bDuceYIAF8kn38GHMe68Zzk_TnUKjUZwR3MrW1NU7k33dCYOKKms7AJOgoiPMp1DuaHI32ewiZPwrjKD2ybJC6kWZquewOvcofojr6eKBLOhabP7gPRHh1cp01jPE1wiMm8vS_ySyec/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+n1071578884_2152.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgY7ro7oBDzUaGIkbbdyGvDms7toOJ08Gtlupsp5CZlFKHRBKooLa2wkCvBtNkHIdKLWlHrWDu-ZctJxDVpsvyeHF4fDetBtOGpEtmRBI38WYe79YCcBfvtDlzx3CaF9q0MrspKkSgI03k/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+image-%CF%84%CF%83%CE%B1%CE%BB%CF%84%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%82.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbsFKrHUjdHMs4IQVFxjWwLUh5LBbnpjKNmDAODHnsIQmHSbfbNGngx9zKXSKV2AtPosLwRIietdQtEhAzI2I3xi5jrEL6SGBs6kGKYPeUIlcZ-sWc58Q-tCkKTA0CpjzTGbrlXcUvJEc/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+(2)+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+196263dorodokiavazelwn7yt.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr