![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNtxAIoSG_DmTEGwK00qgVR9YC4k2-r9EY3JQUhyZwx7iimvbG5kUB0W1jL39qjGy7iiFRbYF9DFJ6u0W8nU-3BMFS7WBObYE9WzJz17v5HNwcrdUcxEci98jnDk7fPniTtxCXZNgQNb4/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CF%87%CE%B9.jpg)
Δημοσιογράφος με άποψη ,που εμπεριέχει όλα τα καλά ανθρώπινα συναισθήματα είναι Κεφάλαιο για την Θεσσαλονίκη.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg7YBo-QDVO1hNCK28iI25A8hb2K3FeXaX7KGse-8PjSGOz3K1Ifa8tlTbY76MDKvN7m7x3-nEO_iY2KRV_NuctBzQLPE36DCG_7gapdPMlC7TegnVyIMEENdmbys4zytfnpuNheumLjmo/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+image00%CF%808.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgkaj77qGAnC38Rk7_Vjto5rrRppV4sXOBOVZYia-m8zxyUfzcbM1pgJtXfTSNKn3khD9LU1qwGWA9kthNhpWVDPzZQRvo0pU8zr4Se3DT-Nu6nd7muP0DiKCOMoK2-hjXxZWO-dxjprRg/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CF%87%CE%B92.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiivwqJuftcL14glTp4ZShbkORRYX1P7z-rY7YH9KoO6AR94sPCrqaFEjomRbfHjmJzMKoyuPEw1UmFIP4jxIqJaH_2-DviJ-BZORV4ycwTKYHZDSMFIptCsz4REQYccVK4LJZe34VaD2g/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CF%87%CE%B93.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr