![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_nd3VJwuliSUfZ3alnfl0_K51dAyQpKKyDqsVFfRGXGHutJDLLns3XTKXnhpaVfVN7heE1M0koDsj9Vc0o7Niinf0y4UKm5hKOL1UN7b0shHHr3Ju2QtxAHMU86iJr0rEWXRdlEHmI1A/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+(2)+%CE%B1%CF%80%CF%8C+copyall_green.gif)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhes8iDxszAVcL_TnpUS8_1USMdkappl2qFAAARbQvS6t6Jdfz8BXvP74omBMIVYyQOOgtMZ1bHg_PxuospE4eIP30wuAtf1tujfJ5CDCKTdYuItzzGvBC3Xk4lNsLApoqq1lK4aGdB1Pc/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+link_red.gif)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqAHgVxVHTmz-D8yP44ZPt3i_v7KSp8U6ezCM_doaMM-uAVXWJRGl1TGdFYMTZTJ0LCB1E5gTsA0xqwU79YcrSB_UCO5cUnPPhvfAbcOqfU1KNtBLhBdGNMC21kKEzMrfs3Hm3quS6L8Q/s400/greg%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQbXcIZGw1y7C-TUmj9duufSbaytcNl8qkaP4IrNa2PpkUzNfoIhWKGrUpH-1XNgWeygkEDMYoVywnMBTdwKJq7tOBJPO-xh9N_OZMWr0y9WyrpEfbHN7CGEyeGrbqiosejs0J-7cDIgc/s400/papazoglou_aris%5B1%5D.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr