![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaSpW5uObUPGIqwtEbUa_majIyle-iYuZOGj6VY7oVjywR_FmZo672oDE02h-oDKDwphg7o_-GCJc3JbullUo67ZNmCyOEVw16uOJb8fCZprFShkoVTkOQGFYqJ_smqeippyeogxOgmfig/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+images-.jpg)
ΘΑ ΤΟΝ ΔΩΣΩ ΣΤΟΝ ΤΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟΝ
ΣΟΥΒΛΙΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ!
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr