![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZmYH0c-q8-ifZAAu4XF-wbYwKaBbGYzKstlAzVJAM6qoz5Slhyphenhyphen7Fg0QWGHVWfFS8mzv-u8Zz8ymcEWUq8t0NiYoQw8KrOSCuufWq7bXH2NCMQ1O30gIlb7lutDZsd3xyzoL620z-LwGlC/s320/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+thumb_fc-barcelona_png.jpg)
Μεγαλύτερη αδικία από το να πέρναγε η Τσέλσι σήμερα
δεν θα υπήρχε. Ευτυχώς λοιπόν που πέρασε η Μπαρτσελόνα
γιατί με δυο Αγγλικές ομάδες δεν θα ήταν τελικός CL
αλλά τελικός κυπέλλου Αγγλίας.
Άντε να το "πάρει" να τελειώνουμε.
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr