![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXA1FY7nC7yL-jPkut6lh7YY6MaFe32MBdnOC4iiKlK_NOEoFTcGJze6HjmKoMXL-eg0ouhzg3HtHI4nktapPxv8yqHy86UPVL99gxP_fqsDusQCUTjGvk-4pZ-TcAxctf00jahvwNKwY/s400/%25CE%2591%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25AF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25BF+(4)%2B%25CE%25B1%25CF%2580%25CF%258C%2Bimages4%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjw10t2rzYhZAIHhU4qRg7FdGeW__5IuMJTKN1IluCCQ4CCESl8PoBCrre0aAibX_2lAw7M1zQMbQQwiCxtbPfaPnWLOAS1KL020tKlhlEW6JLWXSfkEBkw16KxxTx4E9jgwg7f1Yyw__g/s400/%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%BF+%CE%B1%CF%80%CF%8C+%CE%BC%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%BB%CE%AF%CE%BC%CE%BF%CE%B2%CE%B9%CF%84%CF%82.%CE%B6%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1%CE%BD.%CF%80%CE%B1%CE%BF%CE%BA.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-zdm0az4xBWJCtUD0cM953BzXaMCS9eBbRGmuVnEyNkBF_AgqVeSNV52l0jW9Itd-xdqJ_9lICmeSaUHmbAqvK-z-JBjK74aX1YH8ab1vEsOqT7h0cO57ReXO4wLo2zX-Qmz8H75Sskw/s400/timthumb%5B2%5D.jpg)
4.θεωρώ ότι εκτός έδρας θα σκοράρει και θα δεχτεί γκολ άρα 1-1,2-1,1-2,2-2 και όλα παίζοντε!
Υ.Γ Άναδρη η επίθεση στον Σάντος...
ΧΑΡΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΤΣΑΣ
4.θεωρώ ότι εκτός έδρας θα σκοράρει και θα δεχτεί γκολ άρα 1-1,2-1,1-2,2-2 και όλα παίζοντε!
Υ.Γ Άναδρη η επίθεση στον Σάντος...
ΧΑΡΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΤΣΑΣ
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr