![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTOOf_Rtt1lgKCHyq2tzur9WFleU5WVhlDObZcbcYQVlF98u1wuYskP7MDMTPgUclQ1qrMCkuWkZyOZZqroRa-xevc-yapZgEgWCY_3ORaGW46hMzlt8uwYH-QELFUoARp-7KzbCfZ-lc/s400/leto_mitsotakis%5B1%5D.jpg)
Πήγε φέτος στον Παναθηναϊκό για να παίξει στο Champions League και προκρίθηκε ο Ολυμπιακός... Τι τυχερό παιδί ο Λέτο!
redduckling.
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr