Οι τεχνικοί μας ,το Ετοίμασαν για τηλεοπτική προβολή,και σήμερα θα δείξουμε σκηνές από το
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi_qd-n4dKYGUF_B6qYeYEAc1Jj0HQrVL-G9ACYfx9pwEGhgiOWXf5czltVyuMNYEn7KojIFUGzNo6F5Z5gGpSW6Dxf-Uv9zejlcYC7dMzW5tgmNk_j6pZ90Zjy3rm4pUevN92ochyphenhyphenmjTY/s400/images%5B6%5D.jpg)
ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ-ΑΡΗΣ 0-3
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr