![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi6a8ZPvYzebazWqckNwy7mvYicvxt-rNprhYRvzjJQ-WYgyp-dUjX-kZlGHBzVqZWp_zHYhFPTW6C2lKVQ-drdP_9MLv0OgCc21dOJdBEUz4LF8I-NvJTQ9O77SAp7E0bWyJl_lHnA1zc/s400/pateras_2010_1_31_23_10_56_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjec_e7r8NY8dq7HqNBGHkHzWewfSSkqfdYAJBRLicFSkg5PnyRbZtPo5Wr_P1kQERq5Ja7VGoI262fi-11oYQ-qb6GC7mDgfnLDWyosnXXAt61xg_aKKpSIw_3dtEzcWZ8kQBpLD8ZXkA/s400/sis_2010_2_1_9_35_21_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxlHObnLdZJ2WrQw3h-4_h88REjL_Jcw2K1YE2XvRuenP2rIshpwAJoFWeLZbO6HgpGr5JmDW8IWYOnIH9DaT_nNXlDM5DXHx7a_ZlbVKxBZjcwppHnemM-Ktynff8tOJ85MB8mcpyVD8/s400/PATERAS_MIKRI_2010_1_30_20_17_39_b%5B1%5D.jpg)
πανιώνιος-ολυμπιακός 0-1
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiJdzeDdvyPaHVPxn_h_ftaOeUENZPPZUlqoDaFjBRvbjZ54zkGRckG8044TtAsZanVoSuLi-LxoMkRu0tIlAOemrJMHCchr5oSZpYayQ8RsqxFRb-bNsMfYkKQd7d98SLrn4i_GycWA1s/s400/001_b%5B1%5D.jpg)
ηρακλης-καβάλα 1-0
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXC3tKlwnrbKYi_WnrzfVeZAZ3mLQNzFPsgzkTeRsRqvhTmnY0MPwcQchB4w1D4dudhGgfX0UlzZfb9eBFYBIAcTSLFpOyI3qDg9AxVWbnB1EehmNZnFFehw4AixIN8zcGnlpCLdmlGeM/s400/jakob_2010_1_30_19_31_40_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEheuLHWu0uIZV-VsAtefhi0l4e7KscQgMUm4EgqWsNBwEsqQN69wGjWkJyWk1DIHO-eY8Fc87lyVyDPlueBn93eW8GhEyXP8ATvINxaUKYBZQ4BVPn6WBbuO07RcDOPyY30KyzkRXqm3uc/s400/iliadis_2010_1_30_19_37_54_b%5B1%5D.jpg)
παοκ-ατρόμητος 1-0
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjr19pLrJDRtRcSXqTmPsvnbPYqtbIgtS8wqChsttrElid7sQ1oZAUUF4n3gkweJcmLulUPp33DJeYp37b1a8OGavKB5KyoKdJEKg_dJODJvV1ijCDncceNfl4uSOrpdE2AbvQbhU2GWtU/s400/papazpglou_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyxwW4w1d2LXa80gSHSe1IMDo_YWea-LWjgTK8doiIRO8JaFxCQMc4nV9fciEVI1PNU_c1TbnZpKWQNEOJA3eurzdyXqiGrmnzcqTB3hlbvCnj3kG5ZTl0eKCXy4RKn1S7z1cJMM3J8TU/s400/papazoglou_2010_1_30_20_34_47_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh2MNjTGPv3Sw0AGP3wmtLLDpEnPdu9D0ItrcukdwGdsGPVOjoEZXr_zKhMsel5XP1-G3dz7-WCndFKKrFh9OrQxVbcnOvF242ZyLeCFXriWw9y38SB-5n-tomo7JiO2cJiutz0KdXXxdU/s400/paok_2010_1_20_18_24_47_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEifpnI6bwLckyaxHIizkCDMU4cV1ldERjhEO4rmZy-EbnGH-GDdTFR3qzPDx9uaWZVBIoKF12UZRyF8zq_-IfQ_6vcpJ2Hp17s2ydaM6nSd9p3K5lOB_TAhTMjbfJhdu1zk0WEcFz05V7Y/s400/garcia_2010_1_30_21_34_5_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwfo4xp2AAjKnwpgyF5VbDuB2WpAQoqvHkRUHTusnxQCqKH5yw7tcjdQRV3V218PAjRBwZEqXB5z7zhb9oWDbH5H29IEr7MnX8fJujLdpi-zQPB8GzvOzV_7JrrzBKwgNXQecywebMAzk/s400/xansd_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjvKlAunMFqCX0_4q1FrTxuY5HRswk-IRtnlsl7KI8JERxLguLUKsdzO8eECS95IQ0tyXWx5uvT1H-32VgynEEWW9u00YKJu_VrZnzFpfL_n8RQ1JlHPYkPjBJNG-Yg95ueh7eEB33nUgk/s400/cuper_2010_1_22_14_59_27_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhaRbrQyHEEU7A4c1v4Vg0MZBZDIo7DGArilZF3Xy2dei3cvKk4shwhJ3iQCPL1kCi78B6BSpuGGugZHYxAQrexPeRLFnay5rL3z01Hy1Y7qkm6A9rPW4OLocELbkbjrCIGknEsdTCsDt0/s400/xanthi_aris_b%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjI__HwERJYJkgaVpuPCh0riYGfr6ZwOmY84GEtjNjGdFw5bMtPd_L08hmtl59yvzcR6q4CWWugHwWM3uYSHhRbDUF6iyhXJXDCEgssLHVPjLaySzYWoznE-6RoUIR3PbfqVbDR8_df7Ao/s400/0131142602%25CE%2591%25CE%25BD%25CE%25B1%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25AE+%25CF%2584%25CE%25B7%25CE%25BB%25CE%25B5%25CF%258C%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2583%25CE%25B7NET%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUhJek6RhyphenhyphenBR2zHFRStGJejOVfD4tdpkwNxg0x5QYrQ0MUrgU1CygVKL8WGGaWCnVTlMpxLanXNNV_hExh9RDnHhB-AGNWJP_lLoQVsnBUMHLbVEWDH8i2G94VnPH9cSmwu5iiMMPxoRg/s400/Page2%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwN-hK0nXfTedbxxwHk8aefthp02LIaXCFz__fTW0qPlpT06ZII7K0K9l5BYbL4j8GIUKFRvHWS7aQEzNWevatTInLO-B3s_pCI_IMcOGcsvANPwxzhsIa2hRf1Er-vO85ie72bHXtXKM/s400/MAT.jpg)
εναλλακτικό ερώτημα
υπάρχει περίπτωση να χάσει το πρωτάθλημα ο Παναθηναικός?
εναλλακτικό ερώτημα
υπάρχει περίπτωση να χάσει το πρωτάθλημα ο Παναθηναικός?
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr