![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNnrd8Rs7L-0Tt6H9b8vbUBTL7Fx2XBroXXQXjQZgeEs1NRNf8Yl3tDl4gLSFy6bhNEoBM88ZPRAG2S2Os8GoXPGZYXEFoKk-AkePWsQNnPRT1u4ZBXsDUQTpm1U4kfy-JMMO3RSFT1Nc/s400/greg.jpg)
σήμερα στην αθλητική γνώμη ,τηλ
σχόλιο για τον τελικό, από τον Γρηγόρη Βλαχόπουλο.
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr