Νέα νίκη για την ομάδα Κ20 αρη - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ

Σάββατο 31 Ιουλίου 2010

Νέα νίκη για την ομάδα Κ20 αρη

Μετά την επικράτηση με 1-0 επί του Μακεδονικού Φούφας,μία ακόμα επιτυχία σημείωσε ο ΑΡΗΣ. Πιο συγκεκριμένα η ομάδα Κ20 του ΑΡΗ πέτυχε τη νίκη με 4-1 επί της ομάδας του ΑΡΗ Λόφων (Δ΄Εθνικής).
Τα τέρματα για την ομάδα του Νίκου Πασσιαλή που συνεχίζει την προετοιμασία της στο Αμύνταιο της Φλώρινας πέτυχαν οι Γιώρης στο 16 και ο Κουρέλας στο 38΄ για το 2-0 του πρώτου ημιχρόνου.
Ο Δημόπουλος μείωσε στο 56 σε 2-1 για την ομάδα των Λόφων, αλλά ο ΑΡΗΣ πέτυχε δύο ακόμα γκολ με τους Βελλίνη στο 68΄και στο 88΄ με τον Πρίφτη.

Οι κίτρινοι αγωνίστηκαν με τους Καράδαη, Δαλκίδη, Τσιλόπουλο, Βουλτσίδη, Γιαννίτση, Γιώρη, Νταμαρλή, Γιαννιώτα, Βελλίνη, Κουρέλα, Ζιγκερίδη, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Διούδης, Κεφαλάς, Οικονομίδης, Μίξιος, Ντάμτσης, Παγγής, Πρίφτης και Θανάσης.

Μετά το τέλος του αγώνα η ομάδα του ΑΡΗ Λόφων παρέθεσε δείπνο στην αποστολή του ΑΡΗ.