Μετά από μια τέτοια επική πρόκριση τα λόγια είναι περιττά. Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά, ένα μεγάλο μπράβο στο Δερμιτζάκη.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgMGG49rZ8otydBP9ijO0K1jwzrqXP1YO3WAfTGPGRRV_N21ZCIZy0D4IgS2xuEKQpLr42vFwqOGkRiwfZl4fRZyH0TKs9SR6OibJyMdSCq_AcoDSNItTrlJz9psI-glyu5GHB7d4KHGgxI/s200/musli-simaia3%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMS38UmxW4JYOX7CgGTd9cNpNSwD9H5JNeoOTE3FPOvZlBvZhIzirVy5MPjlb9QFigQjjpONCyzo03ecA_DKXRjtO_xdIDoSjjj1j8_-eq7ogkknZho6yAg3VGcikh_4MStJMtBBP2FMMO/s200/kosmos%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9PlXm-00D3eio8uRr9ORiqJXi9qY79bswBNQctjjrdPt2reh_q1Hvk5cIuJkynaB2MqMLJz0vLasspLbkSOR_xWEiRPDi5HMUWTV4USHNz6z3o1Zl3DHHVF_8EshfYrytYEFyhvvhjfRW/s200/patriarxis%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpdp1gPBnK3cMkoRw8R8MrtVDbeGsz7aCse_cFYRrTKc29nGc4WepnpHrBGPfLxRRbpXZTirQoeBN0kRqAbvCVAdCkF9KHfbxjfk_mhe2O8P1HVOqQKDQErliPDI4envWhNL89lkR1kaYt/s200/11ada%5B1%5D.jpg)
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr