![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFlkZUGEEUb2XrXJLoy7K8XPL4hfIR4_cTcJgvXGWMcM7_HQoE-OFnaAy7rFYHRgyWLKcecRzu2my23dNV2qPH3i_WqXBM9abcioizGvzmgaOwQrLanoyzcygd2bLXnFUj3mLSnq4yzEM/s400/ked_1%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9flYTc9YiUnqQE3bPPoTIk-udTd-SFA_ipPFVLYPZncYKzZyPdyeOYHdVwhKF1Hg-ar0UtacRIFomMCh-xSMNRBwwgQWncdpMlSk4jA0N0sKPQRMD2pz7BZiiOZzSqRaKStlqOH4Xneg/s400/kabala_ARIS_1h_agwn%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiIhRKqz4Dn0bJgT5tcL0WyypNZBRGVKlMSRHdfTvrHpyquc_SEP0Qidn99s9xW1a-pqfgLhCtCVQkHq2NHiD7DtGXoLm3eQ9SItw6rI_arSa46w_R92G3ZPbokUUnT0tZCzidWGlq69m0/s400/periptero_balaban%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoCQc_nsJnHrAtVs9PZEHIznjd2eeBgV0fMuKhXXbtLUGcUrFcxh1QntsjBg4jCFCR_92dzra8M_t3f0GyAMlff33-_AsQ1OYGZMIA4VfaZeDVS269i9-YnqVDN2YFM4TQEucfmU2oEBw/s400/Boytia_Byntra%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4Pahk1IGgA7Yjko-vWr-g-7rJU6ciMMD-d258ntpK9GYvR0S6EnmbNseCVxTql8UnBbvB8oYkUVQC6O8zsOT-uTJTuiRTI4qoltItvxF4IB7poElny3-i2_qHh3Rg8cyNUjFjCTCLMOk/s400/OFFSIDE_111111%5B1%5D.jpg)
το φωτογραφικό υλικό είναι ''προσφορά'' του http://animationaris.blogspot.com/
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr