![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhr5vkop-_NPeSKWl4nWBrfUFEoZbTPQAVySNjyqwOlxv_oWknAhdQt-KSpUzxZqUwoR9fYKPN3EQJPaotPn-MkdO80SAcJ3EI-FTG_J3kPolUe2pD81VE5ZWwAlT3FhAkMM6ScIkGn4qk/s400/salpiggidis%255B1%255D.jpg)
Σήμερα δεν έχει σχόλιο. Έχει πανηγυρισμούς για την τεράστια πρόκριση στους 32 του Europa League!
Συνθέσεις:
Ντιναμό Ζάγκρεμπ: Κελάβα, Καλέγιο (59’ Ρουκάβινα), Αντέμι (67' Σλέπιτσκα), Ετό (75' Κράμαριτς), Σαμίρ, Τόμετσακ, Μπάντελ, Μπάρμπαριτς, Μπεκιράι, Κουφρέ, Τονέλ
ΠΑΟΚ: Χαλκιάς, Μπουσαϊντί, Πάμπλο Γκαρσία, Βιτόλο, Τσιρίλο, Σαλπιγγίδης (68' Ελ Ζαρ), Κοντρέρας, Φωτάκης (90' Μπαλάφας), Βιεϊρίνια, Σνάουτσνερ, Αθανασιάδης (82' Φιλομένο)
Γκολ: 60' Σαλπιγγίδης
Διαιτητής: Κλάτενμπουργκ (Αγγλία)
Κίτρινες Κάρτες: 53' Μπάντελ, 66' Μπεκιράι - 36' Πάμπλο Γκαρσία, 82' Μπουσαϊντί
Έγραψε ο DonMits στις