Δευτέρα 17 Οκτωβρίου 2011
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Με αφορμή το γεγονός ότι οι συμπολίτες μετά απο 6 χρόνια αποφάσισαν έτσι ξαφνικά να ζητήσουν εισιτηριά για το ντέρμπι της επόμενης αγωνιστικής, άνοιξα το αρχείο μου και βρήκα δύο φωτογραφίες απο ένα φιλικό που είχα παρακολουθήσει πρίν 2-3 χρόνια στην θύρα 4 του Βικελίδης.
Ξαφνικά, εντελώς ξαφνικά οι "φίλοι" μας μετά απο 6 χρόνια αποφάσισαν ότι θα βλέπουν μια χαρά απο την θύρα 4 και εδώ κάπου γελάμε.