![](https://i1.wp.com/www.sfina.gr/wp-content/uploads/2019/07/ASTRERAS.jpg?fit=500%2C346&ssl=1)
Την πρώτη του προπόνηση για νέα αγωνιστική περίοδο, έκανε εχθές το απόγευμα στο γήπεδο του Εύοσμου ο Αγροτικός Αστέρας, η Αθλητική Γνώμη έδωσε το παρόν!
Νέο πλάνο, νέοι στόχοι, πολλά νεαρά παιδιά
Η ομάδα του Εύοσμου θα αγωνίζεται στην νέα κατηγορία Γ΄Εθνική επί της ουσίας θα είναι όπως η παλιά Δ΄Εθνική, με νέο προπονητή τον Γιώργο Τσουκαλίδη, όπως μας είπαν οι άνθρωποι του συλλόγου, στόχος είναι να πρωταγωνιστήσει ο Αγροτικός, ενώ θα υπάρξουν και άλλες μεταγραφές στην συνέχεια της μεταγραφικής περιόδου.
Ανακοίνωσε την συνεργασία του με τον διατροφολόγο κ. Ιωάννη Τόκα.
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67406465_450107142508487_5606819602924306432_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmyZUP3vuT09zCdost3exbtAWzIDeWdpbUnFpVQdRNL36m4durqM4YBdUgP3n3uusk&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=fbce3b7b3de4b0189e2d8032a38dc831&oe=5DEAD2FA)
Αναλυτικά η ανακοίνωση
Ο ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ-ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ NATURAL CHAMPIONS ΤΟΥ ΚΟΥ ΤΟΚΑ ΙΩΑΝΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥ-ΕΡΓΟΦΥΣΙΟΛΟΓΟΥ. ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΣΩΜΑΤΟΔΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.
Φωτογραφίες από την πρώτη
Ο προπονητής του Αγροτικού
Γιώργος Τσουκαλίδης
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67431004_1332507376899615_2172468636696969216_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlOiNZCm6s2yjdNJqyfNtuRoCDqN2teHg4SQKNZBV-hnqqEnxhOxF_O-5ajnJy3Esk&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=1931a7d692971bd60a63c97113ba2c42&oe=5DA91214)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67919275_337943140487426_7954643602469027840_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQmxAnOU6aN6dPnUl1gDlIhjiq0JO4mJ3V6RwxjDZK2JI48LraPOTnGdTQHX-ny-v9Q&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=dd49f3563ac61ec3ca9ffa2749cb0b66&oe=5DE9A8C8)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67284198_387154188844415_9146707291527970816_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQn3lixNnfk0ov6wZRXIS1_LpBwUIuE_f1ige-Aey8S5xzR5OuyC714nV38VisM5QjI&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=2570feec8fcadeac4fa346777f282507&oe=5DAC7AEA)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67451431_414953929117726_3884048181150875648_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkMfaXXKP5HpIpi-T1T-M5WS_l0BiYguH1NefaBpcpeHWUAWnSa5pQdA-RuDJq6Rnc&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=065b7e0485529fa57c4376c8fc0be35a&oe=5DB25B37)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67300519_2365029510432186_5030994565910233088_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkI4PGYpf1NaIO37actzOQEowKLtdFxClxbs-5IXf8Jdf4sYYaoH0dKtnQyt3GLD_c&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=29b38658fa009ea3361e24b0420224dc&oe=5DAD75CB)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67432509_335145930771409_4027689741708165120_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlkCw1AgVrHJfhEwk8PK4zls0UKmz9rziivNCNJ_Z6Wr-WOjSbdYxEQsIGYDi2w6iU&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=6d1e1b07ab81b2c99240e60327a7e6c5&oe=5DE562C6)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67133039_432303200829156_6128927874809331712_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQnaHO0Vu5Sue8SaEj06jZDHdx6goXrdmP0B4kGSJiXvN9EbwVEcfY575_N12Jmaj0s&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=2b550f3b9ef3dd4234273d717789050f&oe=5DAB3BA6)
![](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/67080983_401443253835639_5216713826577154048_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQnXnJLF2ONXrNrEOcM-6IpOkTYqaRVGHcRPHliEoY5h93UgwZ61SkRnDHzKVjBKJhk&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=494915def981fb7e6103fa81dea44741&oe=5DEEAD99)
Επιμελέια: Δημήτρης Δικαίος