![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1sSD_xDyXj8RdJdrB5NYh92TGHQFOZQYFxgAZq3n1YNNTp1GHcq13gADaJSZ5HGiNitIQxNY_r5SJmP6iCeutPOViNjaOp4_VkFdk38fDsC_F3Ki_O_2-NLe1OV2XPF7jqqbVz0eWjPc/s400/gse_multipart48974%5B1%5D.jpg)
Το ότι η ομάδα θα κατέβαινε με πολλές αλλαγές και απουσίες το ξέραμε από πριν. Παρόλα αυτά η χτεσινή εμφάνιση δεν δικαιολογείται με τίποτα.
Η έλλειψη πάθους, αγωνιστικότητας και η πλήρης αδιαφορία που επέδειξαν οι παίκτες μας έφεραν το βαρύ αλλά δίκαιο 4-1, το οποίο αποτελεί ντροπή για αυτή την ομάδα, η οποία δέχτηκε φέτος μόλις 16 γκολ σε 30 αγώνες.
Στο παιχνίδι δεν αξίζει να αναφερθούμε ιδιαίτερα, από ότι φαίνεται η ομάδα είναι ήδη σε κατάσταση διακοπών, και αυτός ήταν ο κύριος λόγος της χτεσινής τουριστικής εμφάνισης.
Η σαιζόν λοιπόν από ότι φαίνεται τελείωσε και το μόνο που μας μένει είναι να αποχαιρετήσουμε την ομάδα την Κυριακή 31/5 στον αγώνα κόντρα στη Λάρισα.
Έγραψε ο DonMits http://paoki.blogspot.com/