![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDXgQNpRO0oqmzOGTNZo6zp0SGdo6Uwn81L3DAaGwlJELGKhKh7eNXV8sHpXckoMbhl2BN8B6vp-sDH4w1kIjcpabULojce8tE-VfIhCcYLq78_pwMbNkf2aEzTQcFeJjtzcVIzZ0ymmQ/s320/one%5B1%5D.gif)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkyDrvgcClk-NwaXmVeyI4fOawOn-tbEJGEaxZg_EcfTX2FxoMyn9zuh7O_jBxrx9PS8Mwk2PQ4SbvkQwgJB32hmxopZCwY2zBjT3NvcxXvLbgjZeo9JfReonrMzKK_KwU_xlJiiMW8xo/s320/NMVV2CAT84KVUCAQB1VONCAOYFC6RCA3O8KJWCANEG9U1CAC0QIFRCAKG2725CAP7JP90CA2KFFEYCAIZYX0HCAJ40JUMCAKEDOWKCAXJGE4XCAF3K7YACAJ00TFRCACR30JMCA9EKXR4CAX2L0LZCAFB84G9.jpg)
Δευτέρα, 21 Δεκέμβριος 2009 16:15
Το δικό του σχόλιο για τη νίκη του ΠΑΟΚ στο Παγκρήτιο σε βάρος του Εργοτέλη, κάνει ο Χάρης Γκουγκουλίτσας εγκαινιάζοντας έτσι τη συνεργασία ανάμεσα στο Dokari και την "Αθλητική Γνώμη".
Γειάς σας ! Καλώς ορίσατε στην ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ e-mail: athlitikignomi@yahoo.grΣυντελεστές εκπομπής: | Χάρης Γκουγκουλίτσας | Γρηγόρης Βλαχόπουλος | Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ Απόλλων Πόντου, Κωνσταντινίδης Σάββας Ρεπορτάζ ΠΑΟΚ, Άγγελος Χρήστος Γκόλιας, Στέλιος Παπαντωνίου, Χάρης Στόικος Ρεπορτάζ ΑΡΗ, Μάνος Χατζάκης , Σάββας Κωνσταντινίδης Ρεπορταζ ομάδων Αθήνας / Τηλεφωνική επικοινωνία με: Χρήστος Γιαννούλης (ΠΑΟ), Κώστας Κοσικίδης (ΑΕΚ), Γιάννης Κωστίκος (ΟΣΦΠ), Αλέξανδρος Παπανικολάου(ΟΣΦΠ), Θανάσης Κασάπης(ΠΑΟ), Δημήτρης Μαγγανάρης (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ), Ρεπορτάζ Μπάσκετ/ Θάνος Φωτόπουλος special thanks : Κingsport.gr